ימי החורף הקרים והיבשים גורמים לעורנו ולגופנו לאיבוד נוזלים מוגבר. גם חימום הבית לא מועיל לכך.

בחורף כדאי לשתות ולאכול חם! המזון החם מחזק את מערכת החיסון ואת מערכת העיכול, ואפילו תורם לירידה במשקל. כן, כמה שתאכלי אוכל חם ומזין את תהיי שבעה יותר, העיכול יהיה זריז יותר, והסיכוי שתתפתי לנשנש יפחת. מרקים עשירים עושים טוב לעור, במיוחד אלו המכילים עצם ומח עצם, אשר גורמים יצור קולגן במיידי, ואפילו עוזרים להפחתת צלוליט. 

קטניות העשירות בויטמינים מקבוצת B (חומוס, שעועית שחורה, אדממה למשל), יגרמו לתאי העור להתחדש מהר יותר, לצלקות ישנות להזדרז ולהרפא, ולעור למוצקות. 

עור מיובש הוא עור שיתקמט בצורה מהירה יותר, ולכן יחד עם שתיה מרובה ומזון מתאים, כדאי לעשות שינוי קטן בשגרת הטיפוח, להתאימה למזג האויר היבש כדי שהעור לא יתייבש. 

שיטת לכידת הלחות היא שיטה בה אנו מורחות ב"שכבות" פאזה מיימית ופאזה שומנית, אשר אינן מתערבבות זו בזו וגורמות לעור לאצור לחות בצורה מקסימאלית, מה שיגרום לעור להיות מתוח ומלוחח יותר. 

שגרת יום אנטיאייג'ינג לעור בוגר הסובל מיובש בחורף תכלול את:

1.הביוטי בוסטר, שמן קסם המרווה את העור בלחות נפלאה, מזין אותו בחומצות שומן חיוניות ומונע נפילתו. את הביוטי בוסטר נעסה בתנועות סיבוביות אל הפנים והצוואר, ונמתין כ 20 שניות ספיגה.

2. סרום העיניים הפעיל ישמש כפאזה מיימית ממצקת, מהדקת, וממיימת את העור. ממליצה למרוח אותו על כל הפנים, למי שרוצה אפקט "גיהוץ" של הקימטוטים. 

3. סרום ההיאלרונית וויטמין E - פאזה שומנית מעולה שגורמת לנקבוביות ניפוח עדין מבפנים, באמצעות החומצה ההיאלרונית המרוכזת שבסרום.

4.קרם המג'יק העשיר יספק לחות והזנה לשעות ארוכות "ויכריח" את הסרומים להיטמע היטב בעור. קרם צוואר ממצק, מחיה ומרענן יזין וירווה את אזור הצוואר והמחשוף העדינים בחמאות נפלאות (לנולין, שיאה וקקאו), והעור מטופח ומוזן. השגרה הזו מתאימה לעור בגילאי ה 35 ומעלה, היא מתאימה ליום וללילה ותתמודד בגבורה עם כל מזג אויר. 

חורף נעים ובריא. 

שירה